Bazény
Shopy.cz - Internetové obchody NizkeCeny.cz - katalog e-shopů, akce, slevy, porovnání cen Bazény - Dbazény.cz Srovnání cen stovek e-shopů Onlineshopy.cz - katalog internetových obchodů Katalog odkazů aaakatalog.wz.cz www.100plus.cz - Katalog odkazů. Levnenakupy Partner Naakup.cz Internetový vyhledávač AHNE katalog Katalog internetových obchodů www.Goog.cz - Vyhledávač, katalog a seznam Citysearch.cz Český vyhledávač CENT.CZ Hodnocení a recenze obchodů Můj-nákup.cz - ověřené internetové obchody maxinzert internetshopping eshop-katalog Hodnocení a recenze obchodů AZ-Obchody.cz - Levné akční ceny, akce, slevy a výprodeje. Nejlevnější e-Shop JAHHO - internetový portál Internetové obchody CenyZboží.cz Seznámek Loveme.cz Doporučujeme.info | Premium katalog Výměna odkazů Internetové obchody Katalog-odkazů.cz Velkoobchod cukrovinek Václav Hvězda Firmy Katalog internetových obchodů CZIN.eu

SAMOLEPÍCÍ odrazové folie

Samolepící reflexní odrazové folie od f. 3M pro nalepení i na plachty prodáváme jako:

1/ metráž

2/ role

 

Intenzivní jas

  • Reflexní páska působí tak, že odráží světlo automobilových reflektorů zpět k řidiči, čímž se prodlužuje délka viditelnosti a tím i doba potřebná pro brzdění.

Široký úhel účinnosti

  • Zviditelnění vozidla vykazuje široký úhel účinnosti i na velké vzdálenosti, nezávisle na tom, zda vozidlo zatáčí či mění úhel vůči přijíždějícímu řidiči.

Tenký a přizpůsobivý

  • Jde o nejtenčí a nejpřízpůsobivější materiál, který je na trhu k dispozici, a který rovněž potlačuje na minimum možnost zachycení či roztržení hran.

Odolnost proti odírání a rozpouštědlům

  • Vlastnosti materiálu poskytují vynikající odolnost proti odírání a proti rozpouštědlům, která se vyskytují v nákladní automobilové dopravě. Materiál rovněž velmi dobře snáší tlakové omývání

Nárazová odolnost

  • Pevnostní charakteristiky materiálu zaručují odolnost proti běžně se vyskytujícím nárazům.

Snadná aplikace

  • Snadno se nanáší bez nutnosti přetmelování hran, materiál je schopen snadno a hladce sledovat všechny obrysy vozidla.

Reflexní samolepící pásky jsou 5cm široké a dodávány v metráži, nebo v rolích po 50m.

ECE UN 104.