Bazény
Shopy.cz - Internetové obchody NizkeCeny.cz - katalog e-shopů, akce, slevy, porovnání cen Bazény - Dbazény.cz Srovnání cen stovek e-shopů Onlineshopy.cz - katalog internetových obchodů Katalog odkazů aaakatalog.wz.cz www.100plus.cz - Katalog odkazů. Levnenakupy Partner Naakup.cz Internetový vyhledávač AHNE katalog Katalog internetových obchodů www.Goog.cz - Vyhledávač, katalog a seznam Citysearch.cz Český vyhledávač CENT.CZ Hodnocení a recenze obchodů Můj-nákup.cz - ověřené internetové obchody maxinzert internetshopping eshop-katalog Hodnocení a recenze obchodů AZ-Obchody.cz - Levné akční ceny, akce, slevy a výprodeje. Nejlevnější e-Shop JAHHO - internetový portál Internetové obchody CenyZboží.cz Seznámek Loveme.cz Doporučujeme.info | Premium katalog Výměna odkazů Internetové obchody Katalog-odkazů.cz Velkoobchod cukrovinek Václav Hvězda Firmy Katalog internetových obchodů CZIN.eu
  • Potah z kašírované folie
    Potah z kašírované folie
  • Kašírovaná plachta
    Kašírovaná plachta

Plachty kašírované

Plachty z kašírované folie na foliovníky, svařené na udávaný rozměr se skládají (svařují horkovzdušnou technologií) z šíří 115, 150 a 200cm a proto se mohou konečné roměry lišit o +-2%.


Pokud máte zájem o plachtu na fóliovník s tunýlky použijte tento formulář, kde si můžete zvolit roměry i čela foliovníku.

Zde naleznete návod na potažení kontrukce foliovníku naší fólií za pomocí spojek fólií.

Více ukázek potahů foliovníků naleznete ve fotogalerii.


 

Minimální životnost je 5let při použití 365 dní v roce !

Vyztužené polyethylenové fólie jsou plošné textilie vyrobené z PE-HD pásků a povrstvené PE-LD fólií o hmotnosti 140g/m2 s maximální možnou odolností proti UV záření.

Oproti jednoduchým, běžným fóliím se vyznačují podstatně vyššími mechanickými pevnostmi, které zajišťuje výztužná mřížka.  

Tyto výrobky mají prakticky nulovou navlhavost.

Vzhledem ke složení je lze běžně používat v teplotním rozmezí od -50°C do +70°C.

POZOR na Čínské výrobky s gramáží 120g/m2, nemají dlouhou životnost !!!