Bazény
Shopy.cz - Internetové obchody NizkeCeny.cz - katalog e-shopů, akce, slevy, porovnání cen Bazény - Dbazény.cz Srovnání cen stovek e-shopů Onlineshopy.cz - katalog internetových obchodů Katalog odkazů aaakatalog.wz.cz www.100plus.cz - Katalog odkazů. Levnenakupy Partner Naakup.cz Internetový vyhledávač AHNE katalog Katalog internetových obchodů www.Goog.cz - Vyhledávač, katalog a seznam Citysearch.cz Český vyhledávač CENT.CZ Hodnocení a recenze obchodů Můj-nákup.cz - ověřené internetové obchody maxinzert internetshopping eshop-katalog Hodnocení a recenze obchodů AZ-Obchody.cz - Levné akční ceny, akce, slevy a výprodeje. Nejlevnější e-Shop JAHHO - internetový portál Internetové obchody CenyZboží.cz Seznámek Loveme.cz Doporučujeme.info | Premium katalog Výměna odkazů Internetové obchody Katalog-odkazů.cz Velkoobchod cukrovinek Václav Hvězda Firmy Katalog internetových obchodů CZIN.eu

Karabina gumová

Karabina s gumovým lanem se hodí pro uchycení plachet s oky, sítí a reklamních plachet na ploty, zábradlí, pergoly a do různých rámů atd.

Karabinky se snadno aplikují.

Jejich výhodou je možnost opakovaného používání.

Karabiny jsou vhodné pro plachtové kroužky od vnitřním průměru 10 mm.

Je složená ze sklopné koncovky z polykarbonátu délky 28,5cm a gumolana délky 20cm (po natažení až 35cm) průměru 6mm s háčkem na konci.

 • Stránky: 1
 • Gumová karabina

  KOTVÍCÍ PRVKY » Karabina gumová

  Karabina s gumovým lanem se hodí pro uchycení plachet s oky, sítí a reklamy na ploty,rámy, zábradlí, pergoly a pod.

  Délka gumolana je 20cm, po natažení až 35cm.

  Do "Množství" zadejte počet požadovaných kusů, a ty Vám zašleme.

  Cena:15.00
 • Stránky: 1